.

Stránka pro všechny fandy anime a mangy

Anketa

Novinky

O mé maličkosti

Jak jsem se dostala k anime?

Jak pravila Verča - OTAKU VLÁDNOU SVĚTU!

To bylo, když si zase dedé s bb pořídili jednu z vymožeností dnešního světa - satelitní týví! A tak Michalka s jejím malým bráškou (s tou obludou...!!!:D) čučeli od rána do večera na různé blbosti, až jednou Michalka objevila Naruta a Krále šamanů... To vám bylo shonu, každý víkend jsem byla nasomrovaná v obýváku u babičky a dědy a průběžně jsem si ničila ještě víc zrak... Až pak mi cvaklo, že něco může být i na netu.

Ano, za mou závislost může Jetix. I když většině lidí zažraných do anime leze Jetix na nervy (mně už taky, ten dabing Naruta je fakt hrozný...), já osobně jsem mu přece jenom vděčná, že mi umožnil seznámit se s tak úžasnou věcí!!!

Později jsem zjistila, že v mém okolí je dalších pár lidí, kteří jsou maniaci. Těmi lidmi jsou dvě holčiny, které mám ráda - Marťa a Verča - otakyně tělem i duší, naprosto skvělé, páč mě přijali do party  a ještě mi ukázali, jaké to může být na správné akci otaku. Díky nim jsem jela na Animefest do Brna a jsem ráda, že tomu tak bylo:) Protože jsem se stala taky otakyní, nebudu chybět ani na Advíku a dalších milionech akcí, které se budou určitě konat:)

Dneska už velice stahuji a vypaluji, InuYasha a Elfen Lied mi nejsou vůbec cizí, na Gravitation, jenž mne okouzlilo super muzikou, čučím prakticky furt dokola a Loveless, které jsem viděla v hrozné kvalitě na youtube.com, stahuju v této chvíli:) nemluvě o dalších a dalších již dosledovaných, nyní sledovaných a ještě nesledovaných.

Kže se mám na co těšit :D

Gravitation

Žádné komentáře
 
www.naruto-web.blog.cz