.

Stránka pro všechny fandy anime a mangy

Anketa

Novinky

Haou Airen

Recenze

Máte rádi romantiku? Výborně! Máte rádi Popelku? Ještě líp! A teď přejdeme na to hlavní. Zajímá vás svět mafiánů? Máte rádi trochu (trochu víc) adult obrázky? Tak to si určitě přečtěte Haou Airen.17-letá Kurumi Akino je naprosto slušná, nevinná, milá a hezká dívka žijící v Japonsku se svou nemocnou matkou a dvěma mladšími brášky. I když má život velice těžký, je s ním spokojená, vůbec si na něj nestěžuje a považuje ho za šťastný život. Každý den tvrdě pracuje, aby mohla matku poslat do nemocnice, kde by se postarali o její nemoc. Miluje svoji rodinu a umí se bezstarostně na každého usmívat.

Jednoho krásného dne cestou domů doslova narazí do kolemjdoucího který utíká před nějakými chlapíky a který ji bez jakýchkoliv zábran prva sevře silou v náručí a pak ji políbí. Kromě toho si nelze nevšimnou, jak je tajemný neznámý, jenž má na spánku zvláštní znamení draka, krásný (no nelíbilo by se vám to?) a ke Kurumině hrůze... vážně zraněný. I když její prvotní plán je utéct, nakonec si to rozmyslí a přes cizincovi (chabé ^_^) protesty ho vezme k sobě domů a postará se o jeho zranění. Kurumi se dozví jeho jméno, Hakuron, na víc se však nezmůže, protože po vášnivém polibku sebou sekne a probudí se bez Hakuronovi přítomnosti. Zbyl po něm pouze přívěsek ve tvaru draka. Asi vám už dochází, že tohle setkání bylo klíčové ^_^ Hakuron totiž není obyčejný chlapík, který se ocitl na ulici zraněný po bitce v hospodě... Nene.

A máme tu další krásný den, slunce svítí, čistá voda... Kurumi vzpomíná s ruměncem na tváři na nedávné setkání a nebýt přívěsku, pravděpodobně to považuje za sen. Z jejich myšlenek ji vytrhne nevídaný ruch před školou způsobený luxusním autem a tlupou Mužů v černém, jimiž je polapena, unesena a poté ve spánku přenesena do letadla. A ejhle, jaké je to překvapení, když se probudí v oblacích (doslova) a naproti ní sedí Hakuron!!! Který jí jen tak mimochodem oznamuje, že je vůdcem takzvané Dračí organizace (což je čínská mafie, ale to se Kurumi dozvídá o pár hodin později), že za chvíli vystupují v Hong Kongu a že... No, nechte se překvapit:)Tahle manga mě naprosto očarovala už od začátku a možná to bylo tím kontrastem mezi Kurumi, která je na první pohled (i na ty další) jako anděl, a mezi Hakuronem, který je jak... No prostě jak ten drak, co má na spánku, no. A druhý hlavní důvod byli bishici :D
Manga je doporučovaná až od 18-ti let. Je pravdou, že se s ničím nemazlí a slovo "adult" na začátku tohohle článku tam není pro nic za nic. Řekla bych, že víc jak polovička mangy obsahuje sexuální scény, které sice nejsou brutální, ale jsou vcelku podrobné^_^Zato děj brutální je. Už to, že se řadí do tragédií o něčem vypovídá (tragédie = rozhodně nebude pro většinu čtenářů dobrý konec). Ale nejde jenom o konec, věřte mi, já to četla 8 hodin v kuse (nespala jsem) a z toho jsem prořvala 4 hodiny. Příběh je hodně o vnitřních bojích, kdy postavy dělají něco špatného, aby pak mohli té drahé půlce přinést jen dobré, nebo prostě proto, že ji milují. Navíc prostředí mafiánského světa, kde se s nevinnými dívkami, jako je Kurumi vůbec nemazlí taky dává příběhu svoje. Kresba je... dobrá (kdybych měla srovnávat s Full Moon wo Sagashite, tak vyhraje Full Moon).

Láska (i ta smutná), touha, sex, nebezpečí, přátelství... o tomhle hlavně to asi v tomhle světě je. Ovšem poznáte to samozřejmě, až nahlédnete sami:)

Žádné komentáře
 
www.naruto-web.blog.cz